V době od 15:00 - 19:00 může probíhat údržba aplikací. Omluvte prosím jejich případnou nedostupnost.                                                                                            Přehled všech novinek

 

Projekt Digitální technická mapa (DTM) Plzeňského kraje je jedním ze tří projektů v rámci Digitální mapy veřejné správy Plzeňského kraje. DTM je složena z Účelové mapy povrchové situace, tj. geodeticky měřený skutečný stav území - polohopis a výškopis, která v digitální podobě zobrazuje všechny objekty reálného světa (např. budovy, silnice, sloupy, stromy atd.) a dále pak průběhů veškerých inženýrských sítí, které se na území kraje nacházejí.

Modul ZAKÁZKA slouží zejména pro přihlášené uživatele z řad partnerů projektu, geodetů a subjektů veřejné správy. Pro nový přístup do aplikace se registrujte pod odkazem v pravém horní rohu této stránky. Postup registrace a příhlášení.

 

Výdej dat z ÚMPS proveďte podle následujících kroků

  • Přihlášení k portálu (výdej slouží pouze registrovaným uživatelům).
  • Založení nové zakázky DTM a vyplnění požadovaných údajů.
  • Zadání rozsahu pro výdej dat v mapovém klientovi.
  • Potvrzení žádosti výdej dat.

Na základě potvrzení žádosti o výdej dat Vám budou připravena data ÚMPS ke stažení. O připravených datech ke stažení budete automaticky informováni e-mailem, který jste zadali při registraci. Podrobný postup podání žádosti o výdej dat je uveden v dokumentu Požadavek na výdej dat.

Optimalizováno pro webové prohlížeče Microsoft Edge, Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera.